Datca da tatil yapmak istermisiniz?

Datça 5 bin yıllık tarihi gecmişi ile bir çok kültüre ev sahipliği yapmış bir turizim beldemiz .Datça 3 tarafı denizlerle kaplı bir yarım adadır. Gökova körfezi , akdeniz ve ege denizi 3 tarafını cevirmiştir. Datça günümüzde henüz bozulmamış doğası ve taş yıgınına dönmemiş cehresi ile yeşilin ve mavinin buluştuğu ender turizim cennetlerinden biridir. Bodrumdan feribotla ulaşacağınız gibi , Marmaris üstünden Datça ya karayolundan ulaşabilirsiniz.

Denizin renkleri- Palamutbükü Datça

Datca bir birinden güzel plaj ve koylara sahiptir karadan arabanızla bu koy ve plajlara rahatca ulaşabilirsiniz, denizi cok temiz ve dalgasızdır genellikle plajlar ve koylar dip olarak kum ve kücük cakıllara sahiptir. Cogunlukla güneş haziran, temmuz,agustos,eylül aylarında kendini size ıspatlarcasına yüzünü gösterir. Datça festivaller ve badem diyarıdır bircok festivale yıl boyu sahne olur.

Villa da tatil

Datça merkezde bir çok konaklama altarnatifi vardır. : Haftalık villa kiralama bunlardan birtanesi ve son yıllarda aşama kaydetmiş bir konaklama şeklidir. Datça güler yüzlü insanları şirin, dükkanları her damak zevkine uyğun restoranları ile misafirlerini agırlamaktadır. Datca da villa kiralama yaparak daha ekonomik , daha güvenli , daha mutlu, daha huzurlu , daha sakin aileniz ve dostlarınızla rüya gibi bir tatil ğecirebilirsiniz.Ünlü yunanlı tarihcinin dediği gibi uzun ve huzurlu yaşamak için Datcaya gelin. Datça da kiralık villa tutun ve tatilin huzurun yeşilin mavinin tadını çıkarın.

Datca güneşi ,koyları,plajları,festivalleri, şirin dükkanları,güler yüzlü, espirili, neşeli insanları ile sizleri bekliyor.

One comment

Leave a Reply