Datça da villa tatili

Datça günümüzde tam bir tatil cenneti. Daha çok orta sınıf otellerin pansiyonların olduğu, geçe açık olan barların olmadığı, şirin balık restoranların ve dükkanların olduğu , halka açık yüzmek için kıyı kesimlerinin çok olduğu bir tatil yöremiz.

Arabası ile gelenlerin Palamutbükü , Mesudiye ve kızlan kara incir sahil şeritlerinden denize girebilecekleri olanakları geniş . Buna karşılık lüks plajları yok hatta hiç yok, daha çok doğal plajları var ve bozulmamış ormanları , sahilleri çok çok lüks lokantalarda yok ama lezzetli mezeleri ve balıkları var son bir kaç yıldır kalabalık olmaya başlayan yaz mevsimi beraberinde haftalık villa kiralama olanağını da tatilimiz villada Elitur aracılığıyla seçkin misafirlerimize sunuyoruz . Datça villa kiralama deyince her bütçeye ve her kesime göre 2 kişiden 12 kişiye kadar ağırlayacağımız misafirlerimize kiralık villa sunuyoruz. Daha fazla bilgi için tatilimizvillada sitemize girerek bir birinden güzel yüzlerce villa arasından seçebilirsiniz Villa kiralama .

Bu yıl dahada revaçta olacak gecen sene villa kiralayıp anlata anlata bitiremeyen eş dost akraba ve arkadaşlar bu sektörün gönüllü elçileri olmuşlardır. Özellikle Datça da villa kiralama olanaklarının çok kısıtlı olduğunu düşünürsek bu yıl erken rezervasyon yapanlar Datça da bu yılki tatillerini hem ekonomik hem güvenli hemde çok mutlu geçireceklerine eminiz . Datça da kiralık villalar genelde denize yakındır ve deniz manzarası harikadır. Plajlar yürüme mesafesindedir ve bir çoğu Datça merkeze yakındır. Datça da bir çok büyük market mevcuttur tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız cumartesi günleri kurulan halk ve köylü pazarı bunun yanı sıra çarşısında her tür dükkanda size güler yüzlü hizmet sunmaya hazır samimi insanları vardır. Datça halkı ak deniz insanlarının özelliklerini taşır neşeli , güler yüzlü ve hoş sohbetler . Datça da villa tatili yapmak için bir çok sebebiniz var gerçekten.

Leave a Reply