Haftalık villa kiralamak istiyorum

2019 Yazı için ailenizle birlikte yapacağınız tatili artık netleştirmek istiyorsunuz her geçe televizyonda haberlerde tüm otellerin 2019 yazı için hemen hemen doldu haberleri sizi ve ailenizi elinizi çabuk tutmaya bir an önce karar vermeye zorladığı açık.

Bir arkadaşınızın ailesi gecen yazı haftalık villa kiralama yaparak tatillerini 1 hafta ailecek bu villada geçirdiklerini ve çok memnun kaldıklarını anlata anlata bitirememişti. Aklınıza gelen arkadaşınızın bu anlattıklarından yola çıkarak araştırmaya başlıyorsunuz ve karşınıza yüzlerce kiralık villa firması çıkıyor baktıkça bakıyorsunuz binlerce villa Bodrumdan, Antalya ya kadar her bütçe ye göre villa var, hepsi havuzlu çoğu denize yakın, hepsi tanınan bölgelerde ,fiyatları çok değişken, ay ay değişiklik gösteriyor. Bu kadar çok kiralık villa içinden ailenize uygun olanı seçmeniz lazım ama resimler bazı sitelerde çok abartılı ve oynanmış görüyorsunuz ,ailenizdeki kişi sayısına uygun, oda sayısı, havuz büyüklüğü villanın çevresi doğası, büyük şehirden bina yığınlarından kaçıp ,her yerin beton yeşilin ve ağaç olmayan bir ortamda tatil yapmak istemiyorsunuz yada etrafta sizi rahatsız edecek bir şeylerin olduğu bir yerde villa tatili yapmak istemezsiniz.

Bu düşüncelerle araştırmaya devam ediyorsunuz ailenize ve size iyi bir tatil sunacak haftalık villa ta ki karşınıza çıkana kadar araştırıyorsunuz evet sonunda bir sitede tatilimiz villada diyerek karar veriyorsunuz 5 ay sonra gideceğiniz villa için yer ayırtıyor beklemeye başlıyorsunuz 1 haftalık tatil hayaliniz 5 ay sonra gerçek olacak mı? Şimdi bol bol bunu düşünün ama inanın % 99 gerçek olacak hiç canınızı sıkmayın % 1 ihtimalse her zaman var. Sizlere ailenizle birlikte iyi bir villa tatili diliyorum www.tatilimizvillada ailesi olarak

Leave a Reply