Hayalimdeki bayram tatili

Hayalinizdeki tatil ailenizle sevdiklerinizle beraber yapacağınız 1 haftalık bayram tatiline denk geliyorsa, öncelikle memlekete mi yoksa ege ak deniz sahillerine mi sorusuyla başlıyor sonra yola kendi arabanızla mı otobüsle mi uçakla mı karar verdikten sonra buna , tatile gidilecek yer ve kişi sayısı önemli . 7 kişi bir binek arabaya sığmaz ve sığsa da bu şekilde 800 km yapamazsınız, hem sizin hem yolcuların konforu çileye, işkence ye döner yapılması gereken bir otomobil le seyahat edecekseniz en fazla 4 yetişkin 1 çocuk olmalı ve sık sık mola vermelisiniz. Yollarda sorumsuz ve acemi sürücüler olabileceğini unutmamalısınız .

Kiralık Villa da özel havuz

Tabi bunların yanında son yıllarda çok popüler olan villa kiralama , haftalık villa kiralama, fethiye haftalık villa kiralama, dalyan haftalık villa kiralama, datça haftalık villa kiralama yapabilirsiniz. 2 kişiden 18 kişiye kadar havuzlu özel villalarda bayram tatilinizi geçirebilirsiniz.
Otel tatili rahat gibi görünse de , tabi dezavantajları de var.. Yaz sezonunda yada bayram tatililerinde otel fiyatlar da yüksek olacaktır. Ayrıca yüksek sezonunda otellerin kalabalık olmasından dolayı hayal ettiğiniz , kaliteli bir hizmet alamayabilirsiniz.  Keyifli bir tatil yaşamak istiyorsanız seçeneklere iyi göz atmalısınız tam emin olduktan sonra kara vermelisiniz.

Uçak seferleri Dalaman, Bodrum ve Antalya ya zaten önceden bilet almadınız sa yer bulamasınız – dolu. Otobüs zaten dolu önceden bilet almadınız sa ve en önemli soruna gelelim: Ege ak deniz tatili düşünenler önceden otel, pansiyon, apart rezervasyonu yapmadıysanız aklınıza çadır kurmak gelebilir , kamp yerlerinde bunun için 2 kişilik 1 çadıra günlük en az 80 tl ödeyeceksiniz – 3 çadır kurarsanız fiyatı hesaplayın .

Otel odasına tıkılı kalmak yerine, yemek büffesinde sıra da beklemek yerine, evinizin sıcaklığında sadece size özel bahçe havuz mutfak ve banyolarda en ekonomik en güvenli en huzurlu tatili yapmak için www.tatilimizvillada.com sitemize girip boş olan, bütçenize ve kişi sayısına uygun bir villa kiralayabilirsiniz.

Şimdiden bayramınızı kutlar kazasız çok mutlu gecireceginiz hem bayram hem tatil dilerim.

Leave a Reply